Wspaniałe dekoracje z balonów

Jeśli chodzi o dekoracje na imprezy, to jednymi z ulubionych, ze względu na łatwość wykonania i efektowność, są dekoracje sali z balonów. Bogactwo wyboru jest faktycznie ogromne i można je wkomponować w widowiskowe ozdoby z użyciem dodatowych akcesoriów. Pięknie udekorują wesele, sylwestra, imprezę karnawałową. Warto uwzględnić w scenografii wydarzenia baloniki, a gwarantujemy, że trud napompowania dosłownie większej ilości się opłaci.

łatwe dekoracje z balonów

Najprościej jest zestawić dwa kolory balonów. Można je połączyć w serpentyny, girlandy albo bramy nad przejściami do innego miejsca. Będzie to ładny znak wskazujący, że opuszczamy aktualnie codzienność i zaczynamy świętowanie. Po zmroku sprawdzą się tu znakomicie świecące balony ledowe. Barwy zależą od okazji, bo inne wybierzemy na wesele, inne na chrzciny, czy urodziny, a jeszcze inne na Halloween lub osiemnastkę.
Sposób rozmieszczenia zależy miejsca i osobistych upodobań. W większości wypadków robi się tak, że dekoracje z balonów są mocowane pod sufitem, w rogach sali, wzdłuż schodów, nad wejściem. Można jednakże pokusić się o nieszablonowe podejście do tematu. Widzieliśmy gdzieś widowiskowe kompozycje z balonów ,wylewające się” z okna budynku. To już natomiast wymaga innych kwalifikacji i większego doświadczenia.

Oryginalne balony na urodziny dziecka

Dzieci zawsze pozostają dziećmi, nawet gdy ich wiek już dawno przekroczył granicę, gdy mówiło się do nich zdrobniale. Każde urodziny dziecka są wyjątkową okazją, a bardzo trudno je sobie dosłownie wyobrazić bez baloników. Dla wielbicieli klasyki dostępne są balony o różnorakich kolorach, w wielu odcieniach. Gdy natomiast nie cieszą nas łatwe ozdoby, to można pokusić się o coś nieszablonowego.

 

dekoracja z balonów

Własnymi siłami można stworzyć ,lody” z balonów (apetyczne rożki), a dla zwolenników zrównoważonej diety – owoce z baloników. Wystarczy do ozdrób o odpowiednim kolorze i kształcie dokleić papierowe listki i gotowe.

Balony na wodę dla dzieci

O ile nasze towarzystwo jest dość aktywne i nie usiedzi w miejscu, co jest wszakże normą w wypadku młodszych dzieci, to jest dobre wyjście. Bitwa wodna na specjalne balony na wodę uratuje nam dzień pomagając maluchom bezpiecznie wykorzystać nadmiar energii. Urodziny np w pirackim rodzaju będą długo wspominane poprzez pociechy. Podejrzewamy, że jeżeli pogoda sprzyja, to warto tą część zabawy przenieść poza dom. Ogród albo podwórko przetrwają taką fale radości znacznie dużo lepiej, niż parkiet. Całkiem dobrze także ukryj zwierzęta domowe, bo choć Twoi goście to najlepiej wychowane istoty we wszechświecie – warto przewidywać, iż zabawa może wymknąć się spod kontroli.

Dekoracje na urodziny dorosłych

Tyle atrakcji dla maluchów. Co jednakże, jeżeli nasza pociecha kończy 18 lat i najstraszniejszą, żenującą wpadką będą pastelowe baloniki w najgorszym z możliwych kolorze (tu wybierz dowolny)? Nie chcesz przecież, żeby latorośl poniosła spektakularną towarzyską porażkę. Wybierz ozdoby dedykowane tej imprezie, ma możliwość dosłownie w określonym rodzaju. Sugerując, że teraz to zacznie się prawdziwa ,jazda” bez trzymanki w życiu, możesz wyselekcjonować kilka sugerujący zestaw dekoracji w typu znaków drogowych z napisem ,18″. Do tego balony cyfry, albo balony literki, z których można ułożyć imię solenizanta i dekoracje balonowe gotowe. By dodać urodzinom dziecka blasku – przed napompowaniem helem wsyp do balonika cekiny lub brokat. Pomoże Wszyscy ludzie w tym suchy lejek, używany zwykle w kuchni. Zwykłe rozwiązania dają w pewnych przypadkach zaskakujące efekty. Warto tego spróbować dla osiągnięcia efektu ,wow!”.
Dekoracja wisząca w ogrodzie

Balony z helem – hit imprezy

Są już znane wszystkim i wciąż popularne, choć próbują je wyprzeć różne inne rodzaje, o których wspomnieliśmy wyżej. Zazwyczaj dekoracja z balonów z helem jest umieszczana na poręczach schodow albo swobodnie unosi się pod sufitem. Wariant z wypuszczaniem ich z ogromnego pudła też ludzie znamy. Można natomiast udekorować nimi salę, a wręcz ogród kreując swego rodzaju alejkę z balonów. Należy tu zadziałać z odpowiednimi ciężarkami przymocowanymi do ich sznurków. Inny sposób to przyczepienie do wstążek baloników obrazów. To niekonwencjonalny pomysł na dekorację wieczoru panieńskiego, osiemnastki z znajomymi lub każdej uroczystości, jaką nam wyobraźnia podpowie.

Dekoracje z balonów w każdej chwili modne

balony na wieczór panieńskiBalony są popularne, ekonomiczne, dają świetne wrażenia wizualne, pozwalają bawić się nie tylko najmłodszym (nie tylko balony na wodę). Pozwól i swoim gościom poczuć się szczególnie w przestrzeni wykreowanej poprzez Ciebie do świętowania i zabawy. Z takim wyborem nie będzie z tym najmniejszego problemu. Nie powinnaś iść z falą, zastosuj coś nowego, wymyśl wlasne dodatki. Wpleć dostępne szczegóły, pokieruj się tym, co lubisz i co chcesz spostrzec.

Jedna myśl do “Wspaniałe dekoracje z balonów”

  1. I proszę, trochę chęci, zaangażowania i z pomocą niewielkich pieniędzy można wyczarować cuda wianki. Kiedyś muszę sama spróbować i zaskoczyć gości. Na http://zajrzyj.ga/ także warto kliknąć.

Dodaj komentarz